MIEJSCE PRZYJAZNE MALUCHOM

VII edycja AKCJI
„MIEJSCE PRZYJAZNE MALUCHOM”
w Krakowie

Z przyjemnością informujemy, że Bunkier Sztuki znalazł się na liście Miejsc Przyjaznych Maluchom 2012!

„W ramach akcji szukamy miejsc, które są przyjazne i komfortowe dla rodziców i ich dzieci. W tym roku wychodzimy poza granice Krakowa, by sprawdzić, czy małopolskie miejscowości mogą być przyjazne dzieciom. Będziemy zachęcać rodziców do podróżowania i pokazywać, że przyjazne miejsca istnieją na całym świecie. Dzieci mają naturalny pęd do poznawania tego, co nowe, nieodpartą ciekawość wszystkiego, co ich otacza – chcą po prostu poznać świat. A bezkresna miłość do mamy łączy wszystkie dzieci na całym świecie” – mówi Karina Grygierek, pomysłodawczyni akcji, dyrektor PR Inspiration.

Miejsce Przyjazne Maluchom

Kategorie, w których można otrzymać tytuł Miejsca Przyjaznego Maluchom:

Rozrywka
Gastronomia
Instytucje publiczne
Firmy komercyjne
Dzielnice

www.miejsceprzyjaznemaluchom.com.pl
www.facebook.com/miejsceprzyjaznemaluchom

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE AKCJI
IMPREZA DLA RODZICÓW I DZIECI
Data: 28.10.2012