Sztuka efemeryczna. scenariusz warsztatów

Scenariusz warsztatów dla dzieci (przedszkole, szkoła podstawowa – klasy 1–6). Poziom trudności możliwy do stopniowania w zależności od potrzeb grupy. Warsztaty realizowano dla osób z niepełnosprawnością intelektualną w przekazie łatwym w rozumieniu, z pominięciem części terminologicznej. Warsztaty towarzyszące wystawie “Naczynia połączone” w Galerii Bunkier Sztuki. Scenariusz powstał w ramach projektu “Otwarta Galeria. Kultura dostępna w Bunkrze Sztuki”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Autor scenariusza: Mikołaj Spodaryk
Materiał jest dostępny na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.0 Polska CC-BY-SA.