Grafika w procesie. scenariusz warsztatów

Warsztaty dla każdego zainteresowanego warsztatem graficzno-malarsko-eksperymentalnym (min. uczniowie szkół podstawowych (od 6 roku życia), liceum, studenci, oraz osoby dorosłe i starsze). Warsztaty zainspirowane są wystawą “Naczynia połączone”, która prezentowana była w Galerii Sztuki Współczesnej Bunkier Sztuki w Krakowie.
Scenariusz powstał w ramach projektu “Otwarta Galeria. Kultura dostępna w Bunkrze Sztuki”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Autorka scenariusza: Monika Orzeł
Materiał jest dostępny na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.0 Polska CC-BY-SA.