Spotkajmy się w Bunkrze!

Program tematycznych wizyt w Galerii Bunkier Sztuki, skierowany do ośrodków edukacyjnych spoza Krakowa. Zapraszamy dzieci i młodzież, których dostęp do kultury jest ograniczony ze względu na uwarunkowania geograficzne i finansowe do wspólnych, bezpłatnych działań twórczych w Bunkrze i na terenie Krakowa.

We wrześniu odwiedzili nas uczniowie i uczennice z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Złotoryi. Spotkaliśmy się w Bunkrze Sztuki, zwiedziliśmy Kraków i odwiedziliśmy naszych przyjaciół w Muzeum Etnograficznym.

"Spotkajmy się w Bunkrze"
Fot.: Emilia Kina

Chcesz nas odwiedzić? Napisz: vysata@bunkier.art.pl

Projekt „Otwarta Galeria. Kultura dostępna w Bunkrze Sztuki” realizowany w 2017 roku w ramach priorytetu „Kultura dostępna”. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.