Art Camp

Spotkanie praktyków edukacji kulturalnej
Centrum Edukacji Obywatelskiej

15 października 2016 r.Służewieckim Domu Kultury odbędzie się zorganizowane przez Centrum Edukacji Obywatelskiej spotkanie nauczycieli i nauczycielki, edukatorów i edukatorki, instruktorów i instruktorki i wszystkich, którym droga jest edukacja kulturalna.

Art Camp – spotkanie praktyków edukacji kulturalnej

Wstępny harmonogram:

9:00 – 9:30 Rejestracja uczestników
9:30 – Powitanie i rozpoczęcie Art Campu
10:00 – 11:30 Edukacja kulturalna – jak? po co? gdzie? kiedy? (zaproszeni goście – najważniejsi praktycy i teoretycy edukacji kulturalnej w Polsce – dr Filip Schmidt, dr Joanna Kubicka IKP UW, Katarzyna Michalska, Edyta Ołdak)
11:30 – 12:00 Przerwa kawowa i targi edukacji kulturalnej (CPE, WPEK, NCK, Teatroteka Szkolna, DK Inspiro, “Sztuka w terenie”)
12:00 – 13:30 1 tura warsztatów (4 sale warsztatowe: Pedagodzy Teatru, Filmoteka Szkolna, Galeria Sztuki Współczesnej Bunkier Sztuki, Muzyka jest dla wszystkich)
13:30 – 14:30 Przerwa lunchowa i targi edukacji kulturalnej
14:30 – 16:00 2 tura warsztatów
16:00 Wspólne zdjęcie i zakończenie Art Campu

Aby się zgłosić, należy wypełnić formularz internetowy.

Zapisy do 30.09. 2016 r.
Na początku października Centru Edukacji Obywatelskiej poinformuje o wynika zakwalifikowania na wydarzenie.

Art Camp ma być w naszym zamierzeniu spotkaniem, na którym znajdzie się miejsce na dyskusję nad modelami działania edukacji kulturalnej w Polsce, a także warsztaty wprowadzające w dobre praktyki edukacji kulturalnej w naszym kraju. To także wyjątkowe podsumowanie tegorocznej edycji “Kulthurry!” i “Sztuki w terenie”, dlatego nie może was tam zabraknąć!

Mamy zamiar zgromadzić w jednym miejscu najciekawszych praktyków edukacji kulturalnej z całej Polski.

Śledź wydarzenie na Facebooku!