Wakacje w Bunkrze Sztuki
BYSA

W wakacje zapraszamy do Galerii Sztuki Współczesnej Bunkier Sztuki na warsztaty i oprowadzania przygotowane specjalnie dla młodszej publiczności. Ze spotkaniami z cyklu WZORNIK 2.0 wychodzimy na świeże powietrze, a w ramach sierpniowego finisażu wystawy przeprowadzimy rodzinne warsztaty inspirowane pedagogiką Friedricha Fröbla. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

OPOWIADAMY O WYSTAWIE
Przez całe wakacje zapraszamy do Galerii na tematyczne oprowadzania z cyklu „Opowiadamy o wystawie”. Towarzyszą one trzem letnim wystawom: „Aurélien Froment / Krzysztof Pijarski. Moiré, „Inżynieria obrazu – (Re)aktywacja fotografii” oraz „Tekst i jego wykonanie”. Opiekunowie wystaw przygotowali dla dzieci i młodzieży spacery, które przybierają formę twórczych warsztatów.
Informacje i zapisy: bucka@bunkier.art.pl, tel. 12 422 10 52. Szczegóły na stronie Galerii i na naszym Portalu.

"Opowiadamy o wystawie"
Warsztaty pokazowe dla młodzieży w ramach cyklu “Opowiadamy o wystawie” (fot. Dorota Bucka).

PRZEKŁADANIEC
W ramach finisażu wystawy „Aurélien Froment / Krzysztof Pijarski. Moiré” (21.08.2016) odbędą się rodzinne warsztaty zainspirowane pracą Auréliena Fromenta „Fröbel zfröbelowany” i samą postacią Friedricha Fröbla, wyjątkowego pedagoga, twórcy „ogrodów dziecięcych” (Kindergarten). W trakcie Przekładańca uczestnicy będą wręczać i otrzymywać niezwykłe dary. Jakie? Zapraszamy do Bunkra Sztuki. Wstęp na warsztaty jest bezpłatny, obowiązują zapisy. Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj.

WZORNIK 2.0
WZORNIK 2.0 to cykl bezpłatnych warsztatów dla dzieci poświęconych architekturze miasta. W lipcu i sierpniu na świeżym powietrzu odbędą się dwa spotkania zorganizowane we współpracy z Klubem Jędruś Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta:

Strefowanie9.07.2016 (sobota), godz. 11.
Jakie elementy zmieniają szare blokowiska w przyjazne osiedla? Spróbujemy to sprawdzić w parku z pomocą wielu dziecięcych rąk, używając sznurka i chorągiewek.

Z widokiem na beton”27.08.2016 (sobota), godz. 11.
Beton, płyty chodnikowe i samotny trzepak mogą zmienić się w najlepsze miejsce do zabawy. W jaki sposób? Potrzeba jedynie dziecięcej wyobraźni!

Miejsce: Klub Jędruś, os. Centrum A 6a. Na warsztaty obowiązują zapisy. Zgłoszenia są przyjmowane do dnia poprzedzającego wydarzenie, do godz. 16. Informacje i zapisy: 601 460 470 lub 12 422 10 52 w. 108 lub pinkunka@gmail.com.

„Blok w blok” – warsztaty z cyklu WZORNIK 2.0 (fot. Studio FILMLOVE).

projekt: agata biskup / made by Wordpress and mem!