DROBNE NIEOBECNOŚCI… PRZEWODNIK DLA DZIECI

PRZEWODNIK DLA DZIECI TOWARZYSZĄCY WYSTAWIE
TOMASZA DOBISZEWSKIEGO “DROBNE NIEOBECNOŚCI”
Galeria Sztuki Współczesnej Bunkier Sztuki
17.01–23.02.2014

Czy nie zastanawiało Was nigdy, w jak różny sposób widzimy świat?
Dlaczego niekiedy coś wydaje się czymś innym, niż jest naprawdę?
O tym wszystkim będziemy rozmawiać podczas wędrówki przez wystawę Tomasza Dobiszewskiego „Drobne nieobecności”. Zapraszamy na wspólną wyprawę!
Naszym pomocnikiem w drodze będzie fotografia. Zapewne każdy z Was miał już w ręce aparat i zrobił samodzielnie przynamniej kilka zdjęć, wiecie więc już mniej więcej, o co w niej chodzi. Tym razem poznacie jednak mniej znane sposoby fotografowania i zapisywania obrazów w naszej pamięci. A przede wszystkim stworzymy pole do działania naszej wyobraźni!

“Drobne nieobecności, czyli wszystko , czego nie zobaczymy na wystawie”
Tekst: Anna Lebensztejn
Projekt graficzny i skład: Aleksandra Wiśniewska

Tekst przewodnika jest dostępny na licencji Creative Commons: Uznanie Autorstwa-Użycie Niekomercyjne-Bez Utworów Zależnych 3.0 Polska.
Treść licencji jest dostępna na stronie: http://creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/3.0/pl