Zmyślne Zmysły

„Zmyślne Zmysły” to historia o bogactwie doznań zmysłowych, którego doświadczamy patrząc, słuchając, wąchając, smakując, czując. Czasem, kiedy bodźców jest zbyt wiele, czujemy się przez nie atakowani. To właśnie zdarzyło się bohaterowi filmu, który o mało nie dostał „pomieszania zmysłów”. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło.
Obejrzyj film :
YouTube Preview Image
Fim dostępny jest również w formie e-booka do wspólnego oglądania i czytania:
WERSJA POLSKA
WERSJA ANGIELSKA

Animacja „Zmyślne Zmysły” powstała z wykorzystaniem techniki piksilacji, czyli przesuwania ludzi i przedmiotów po płaskiej powierzchni. Dzieci, rodzice i specjaliści współpracowali na wszystkich etapach, od scenariusza do nagrania ścieżki dźwiękowej. Zobacz kulisy produkcji filmu:
YouTube Preview Image
Film „Zmyślne Zmysły” powstał w ramach projektu „Kolory kultury”, realizowanego przez Stowarzyszenie Grupa Projekt oraz Klub dla Dzieci i Rodziców Podushkowiec.
Filmy dostępne na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa – Na Tych Samych Warunkach 3.0 Polska. Pełny tekst licencji na stronie http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/pl/legalcode.