SKRZYDŁA, KTÓRE MOGĄ ZMIENIAĆ ŚWIAT

Celem warsztatów jest pokazanie dzieciom, że artyści, a także projektanci mają moc sprawczą wobec naszej codzienności. Poprzez akcje artystyczne i projekty, które realizują, mogą skierować uwagę ludzi na istotne problemy naszej rzeczywistości oraz inicjować jej zmianę.
Zajęcia adresowane do dzieci w wieku 8–13 lat, grup szkolnych oraz rodzin.
Przeznaczone również do samodzielnego zrealizowania.

Zobacz scenariusz:

Warsztaty zostały zrealizowane w ramach zajęć Małego Klubu Bunkra Sztuki, przy okazji wystawy Cecylii Malik „Rezerwat Miasto” (Bunkier Sztuki, 13.03–14.04.2013). Więcej o wystawie przeczytasz tutaj.

Zobacz dokumentację fotograficzną warsztatów:

Fot. Studio FILMLOVE CC BY-NC-ND

Przygotowanie: 3D czyli Dizajn dla Dzieci / Magdalena Kreis i Natalia Romaszkan
Scenariusz jest dostępny na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Użycie niekomercyjne – Bez utworów zależnych 3.0 Polska. Treść licencji jest dostępna na stronie: www.creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/3.0/pl/legalcode