EMILOWO WARSZTATOWO

Chcielibyśmy przedstawić Wam Emila.
Emil i jego mama Izabela Jędrulak-Mocur postanowili na swoim blogu EMILOWOWARSZTATOWO podzielić się z nami tysiącem pomysłów na świetną zabawę w domu, na zewnątrz, na dworze, na polu… kto co lubi. Sami zobaczcie czym są Magnetyziaki, Mamiaki, Liściaki, Pokrywkowce albo Stworki Śmieciorki .
W rękach Emila zwyczajne przedmioty: kuchenne przyprawy, taśma klejąca dziurkacz, plastikowe opakowania, kable, kasze, makarony, owoce, liście, nici znajdują nowe, niezwykłe zastosowania.
Pani Izabela, mama Emila, pisze o sobie: „Wydawało mi się naturalne bawić się ze swoim dzieckiem w sposób, jaki bawię się i uczę z dziećmi na warsztatach. Prowadzę warsztaty i zajęcia plastyczne. Tworzę, wytwarzam, przetwarzam. Zajmuję się recycling artem, co często wykorzystuję w zajęciach. W twórczym spotkaniu z dziećmi i dorosłymi najbardziej interesującą formą jest dla mnie warsztat plastyczny. Nie zakładam z góry, co ma powstać, ale określam cel. Najważniejsze jest to, co wydarzy się podczas pracy”.

Scenariusze i opisy warsztatów dla dzieci i dorosłych, prowadzonych przez Panią Izabelę Jędrulak-Mocur znajdziecie również na blogu WARSZTATOWO

EMILOWOWARSZTATOWO w Internecie:
www.emilowowarsztatowo.blogspot.com