Kącik Dziecięcy

19 Biennale Sztuki dla Dziecka

www.biennaledladziecka.pl

Zapraszamy do odwiedzenia „Kącika dziecięcego” na stronie „19 Biennale Sztuki dla Dziecka”. Znajdziecie tam:

Projektor filmowy

Pocztówki dźwiękowe

Kolorowanki (do ściągnięcia w pdf)

I jeszcze więcej ….Prezentację o Witoldzie Lutosławskim i o tym jak wygląda praca kompozytora. Wiedzieliście, że swoje pierwsze dzieło skomponował mając zaledwie 9 lat? Sprawdźcie ile udało Wam się zapamiętać rozwiązując „Quiz Kto to? Witold Lutosławski!”.

Układanki słów z języka chińskiego, arabskiego, tajskiego, hindi, a nawet sumeryjskiego.

Gry, w których staniecie za sterami kosmicznej rakiety i super wyścigówki („Rakieta” „Wyścigi” ).

A TUTAJ dowiecie się, jakie słowo uznano za najważniejsze w plebiscycie „10 najważniejszych słów”.

Informacje o „19 Biennale Sztuki dla Dziecka”

Tagi: