MUZOBUS

21 czerwca w trasę po Polsce rusza MUZOBUS . Odwiedzi 16 miast w 16 województwach. Wszędzie gdzie się pojawi, nauczyciele, studenci kierunków pedagogicznych, animatorzy oraz edukatorzy będą mieli wyjątkową okazję do wzięcia udziału w jednodniowych warsztatach, których program obejmuje: nagrywanie dźwięku, naukę podstawowej obsługi programu do montażu, metody aktywnego słuchania, spacer akustyczny oraz podstawy rytmiki.
Podczas warsztatów uczestnicy stworzą 16 minietiud muzycznych, które po zakończeniu projektu zostaną wydane w formie płyty CD, zmontowanej i wyprodukowanej przez Piotra Waglewskiego (EMADE). Nagrania staną się częścią „Muzycznej Mapy Polski”, aplikacji internetowej dostępnej na portalu Muzykoteka Szkolna
Ambasadorami projektu MUZOBUS zostali: Urszula Dudziak, Artur Rojek, Paula i Karol, Dorota Miśkiewicz oraz Kasia Stankiewicz

Rejestracja na warsztaty potrwa od 13 maja do 3 lipca.
Szczegółowy program szkoleń dostępny jest na stronie
Wypełnij formularz zgłoszeniowy!

Sprawdź kiedy MUZOBUS zawita do Twojego miasta:
Wieluń (21.06)
Żyrardów (24.06)
Suwałki (01.07)
Starachowice (09.07)
Tarnów (10.07)
Sanok (11.07)
Czechowice-Dziedzice (17.07)
Opole (18.07)
Częstochowa (19.07)
Malbork (25.07)
Elbląg (26.07)
Toruń (02.08)
Szczecin (05.08)
Gorzów Wielkopolski (06.08)
Legnica (23.08)

MUZOBUS będzie towarzyszył również tegorocznej akcji Lata z Radiem więcej… Organizatorzy zapraszają dorosłych i dzieci do wspólnego tropienia dźwięków.
Lista miast, w których odbędą się warsztaty rodzinne:
Wieluń (23.06)
Wysokie Mazowieckie (30.06)
Krynica Morska (27.07)
Olsztyn (28.07)
Gniezno (3.08)
Wałcz (4.08)
Świeradów Zdrój (24.08)
Jelenia Góra (25.08)

Organizatorem warsztatów MUZOBUS jest Narodowy Instytut Audiowizualny. Projekt powstaje w ramach portalu edukacyjnego Muzykoteka Szkolna.
Na podstawie informacji Organizatora.