PCHLI – TARG PROJEKTÓW DLA DZIECI

Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha, Kraków
25 listopada (niedziela), godz. 11-17

Impreza, która w jednym miejscu i czasie skupia artystów, projektantów i twórców pięknych rzeczy dla małych ludzi – moda, zabawki, książki, ilustracje, design, fotografie, dobre jedzenie i twórczy nastrój.

pchli targ/Kraków/25.11.12

Wśród zaproszonych gości znajdą się m.in. kolekcjonerka największych w Polsce zbiorów ilustracji dziecięcej z lat 50. i 60., przedstawiciele debiutujących marek odzieżowych, najlepsze w tym kraju wydawnictwa książkowe i grupy projektantów. Poza częścią targową mnóstwo dodatkowych atrakcji. Najważniejszą będzie oczywiście wizyta Mikołaja i prezenty! Poza tym warsztaty japońskie i polskie, bajki i świąteczna sesja fotograficzna. A wszystko to w pięknych okolicznościach japońskiej estetyki minimalizmu.

7. edycja PCHLEGO odbędzie się w Krakowie i Warszawie. Wstęp wolny!

KRAKÓW, 25 listopada (niedziela), godz. 11-17
Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha, ul. Marii Konopnickiej 26

WARSZAWA, 1 grudnia (sobota),
godz. 11-17